Pílový kotúč KSB-AL160, 160 x 1,2/1,8 x 20 mm, Z48, 2FZFA
Nový produkt
  • Zlepšená kvalita rezných plôch a rezných hrán
  • Dlhá životnosť nástroja
Priemer 160 mm
Otvor pílového kotúča 20 mm
Hrúbka pílového kotúča 1,2 mm
Šírka rezu 1,8 mm
Počet zubov 48
Geometria zubov 2FZFA
Brúsenie zubov 5 °
Hmotnosť 0,284 kg
Viac detailov
  • Pílový kotúč je špeciálne prispôsobený na použitie prenosnej okružnej píly Mafell.
Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.
Napísať názor
  • Dlhá životnosť nástroja
Priemer 160 mm
Otvor pílového kotúča 20 mm
Hrúbka pílového kotúča 1,2 mm
Šírka rezu 1,8 mm