Pílový kotúč KSB-AM160, 160 x 1,6/2,2 x 20 mm, Z4, FZ
Nový produkt
  • Vysoký rezný výkon vďaka pílovému kotúču vybavenému PCD (polykryštalické diamanty).
  • Kruhový tvar pre presné spracovanie bez prachu
Viac detailov
Priemer kotúča 160 mm
Otvor kotúča 20 mm
Hrúbka kotúča 1,6 mm
Šírka rezu 2,2 mm
Počet zubov 4
Geometria zubov FZ
Uhol zubov
Hmotnosť 0,322 kg
Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.
Napísať názor