Pílový kotúč KSB-WL160 GT, 160 x 1,2/1,8 x 20 mm, Z15-5, WZ/FZ
Nový produkt
  • Geometria zubov so skupinovým ozubením
  • Znížené rezné sily pre dlhšiu životnosť batérie
  • Optimálna kvalita rezania
Priemer 160 mm
Otvor pílového kotúča 20 mm
Hrúbka pílového kotúča 1,2 mm
Šírka rezu 1,8 mm
Počet zubov 15
Skupina ozubenia 3 x 5
Geometria zubo WZ/FZ
Brúsenie zubov 5 °
Hmotnosť 0,274 kg
Viac detailov
Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.
Napísať názor
  • Optimálna kvalita rezania
Priemer 160 mm
Otvor pílového kotúča 20 mm
Hrúbka pílového kotúča 1,2 mm
Šírka rezu 1,8 mm